KONKURS NA ZIMOWĄ GRĘ PLANSZOWĄ

Na początku marca  rozstrzygnięto konkurs na „ Zimową grę planszową” . Uczestnikami konkursu były dzieci z naszego przedszkola. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu gry planszowej o tematyce zimowej. Celem konkursu było promowanie rozrywki jaką są gry planszowe, zaprezentowanie talentu plastycznego dzieci, kształtowanie pojęć matematycznych, umiejętności przeliczania liczebnikami głównymi i porządkowymi oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną poprzez wspólne tworzenie gry planszowej.

Na konkurs zgłoszono 8 prac , a każda z nich była pomysłowa i  pracochłonna . Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy: Hanna Mielczarek, Pola Flisik, Oliwia Borsukiewicz  Antoni Mański, Ignacy Mański, Światosław Tymiec-Jacewicz, Gabriel Zwoliński i Wiktor Wielgosz.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie organizowanym przez nasze przedszkole.