Pierwszy Dzień Wiosny

W czwartek 21 marca wszystkie grupy z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystość powitania Wiosny poprowadziła Pani Dorota Sabat. Podczas uroczystości dzieci miały okazję przedstawić krótki występ artystyczny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, na czele którego widniała Marzanna. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Dzieci również mogły wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania dotyczące wiosny. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.