Publiczne Przedszkole Nr 16 im. Czerwonego Kapturka w Pile

Pożegnania nadszedł czas….

 

13 czerwca w naszym przedszkolu  odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego przez przedszkolaków.  Miesiące  wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Na początku dzieci 6- letnie z grupy “Jagódki” opowiedziały jak spędzały czas w przedszkolu przez te wszystkie lata. Następnie grupa “Muchomorki” wykonała taniec hip-hop. Dalszą częścią uroczystości była Gala na której każde dziecko stawało na czerwnym dywanie i otrzymywało statuetkę za szczególne osiągnięcia podczas edukacji przedszkolnej. Podczas Gali wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawców  grupy. Nie zabrakło także słynnego poloneza.

Pani dyrektor Iwona Gałecka złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Skip to content