Publiczne Przedszkole Nr 16 im. Czerwonego Kapturka w Pile

REKRUTACJA 2024/2025

 

Drodzy Rodzice

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, która rusza od 11 marca 2024 roku.

Kontynuacja edukacji przedszkolnej w dotychczasowym przedszkolu, odbywa się na podstawie deklaracji rodziców o zamiarze kontynuowaniu edukacji przedszkolnej dziecka w danej jednostce.
Deklarację należy złożyć w terminie od 26 lutego  do 5 marca 2024r.

Rodziców, którzy chcą po raz pierwszy zapisać swoje dziecko do publicznego przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w Pile informujemy, że szczegółowe informacje, poradniki, dane teleadresowe wraz z opisem oferty organizacji przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej, ważne terminy, a także kryteria obowiązujące przy przyjmowaniu dzieci do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej dostępne są w specjalnym serwisie internetowym www.nabor.pcss.pl/pila w panelu PRZEDSZKOLE. Tam znajdziecie Państwo również informacje o wymaganej dokumentacji w procesie rekrutacyjnym.

 

 

NABÓR_PRZEDSZKOLA – harmonogram

REKRUTACJA PP24_25

Skip to content